Oehme Ernst Erwin (Drážďany 1831 - 1907 Drážďany)
Motiv z Krupky ( In der Bergstadt Graupen), signováno a datováno vpravo dole Erwin Oehme 1902, olej/plátno, 68 x 93 cm, lehce poškozený rám (Šm)
Vystaveno: Grosse Berliner Kunst-Ausstellung, Berlín 1902, č. k. 2040
23.05.2015 - 15:00
CZK 100.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 70.000,-
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 23.05.2015 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 16.05. - 23.05.2015 |